امروز : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

آزمایشگاه

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آسیا با دارا بودن کادر فنی تخصصی و تحت نظر متخصص پاتولوژی در دو حوزه کلینیکال و آناتومیکال فعال می باشد.
حوزه کلینیکال شامل بخش بیوشیمی، هورمون شناسی و ایمنولوژی، میکروب شناسی، انگل شناسی و سرلوژی می باشدکه همه این بخش ها مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته بوده و تمامی آزمایشات درخواستی را در کمترین زمان ممکن و با نهایت دقت به انجام می رسانند.
ضمناً جهت اطمینان از صحت و دقت انجام آزمایشات، کالیبراسیون دستگاهی، به موقع انجام شده و در هر سری انجام آزمایش از کنترل های مثبت و منفی استفاده شده تا ضریب خطا به حداقل برسد. همچنین این آزمایشگاه جهت بالا بردن کیفیت نتایج، هم کنترل کیفی داخلی را انجام داده و هم در فرآیند کنترل کیفی خارجی شرکت می کند. در مرحله داخلی، کنترل کیفی دستگاه ها به صورت مرتب توسط پرسنل مربوطه انجام می شود در فرآیند خارجی نیز که کشوری بوده از آزمایشگاه های مرجع نمونه ای یکسان به آزمایشگاه های سراسر کشور ارسال می گردد و نتایج ارسال شده از آزمایشگاه ها با یکدیگر مقایسه می گردد.
در حوزه آناتومیکال، تمام نمونه های پاتولوژی، FNA و پاپ ایمر پس از پذیرش، پروسس و تهیه لام های مربوطه توسط متخصص پاتولوژی بررسی و گزارش می گردند.
مسئولیت فنی آزمایشگاه برعهده دکتر ماشاءالله باباشاهی می باشد.
آزمایشگاه همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در دو شیفت صبح و عصر فعال می باشد.
Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .