امروز : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

ارائه چهار هزار خدمت درمانی و بهداشتی به مردم در تعطیلات نوروزی سال 96

دکتر علی دل پیشه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: 6 هزار مورد انواع خدمات بازرسی و نظارت بهداشت محیط در سطح استان نیز توسط یک هزار و 500 نیرو در این ایام ارائه شد.
وی افزود: برای اولین بار در تعطیلات نوروزی امسال دندانپزشک مقیم در بیمارستان امام خمینی (ره) مستقر شد و 300 مورد ارائه خدمت به بیماران داشته است.
دکتر دل پیشه یادآور شد: در بخش درمان و فوریت های پزشکی در تعطیلات نوروزی بیماران، مصدومان و حادثه دیده های تصادفی یک هزار و 100 خدمت درمانی و بهداشتی دریافت کردند.
وی تاکید کرد: 660 مورد تصادف در این مدت توسط یگان های امدادی فوریت های پزشکی استان مدیریت شد و 450 مورد خدمات درمانی برای بیماران غیر تصادفی نیز انجام گرفت.
وی به راه اندازی پایگاه امداد هوایی با استقرار یک فروند بالگرد در ایام نوروز در ایلام اشاره کرد و گفت: در این مدت اورژانس هوایی هم یک مورد بیمار تصادفی بدحال را از شهرستان آبدانان به ایلام منتقل کرد.
به گفته دکتر دل پیشه، پزشکان مقیم بیمارستان ها نیز بیش از 50 هزار خدمت برای یک هزار مورد تصادفی و 2هزار و 300 مورد بیمار بستری ارائه کردند و 15 مورد از بیمارن و مصدومان نیز برای مداوا به مراکز درمانی خارج از این استان اعزام شدند.
استان ایلام با دو میلیون هکتار گستره در منطقه کوهستانی و مرتفع غرب کشور واقع شده و به سبب داشتن طبیعت بکر و زیبا، کوه های سر به فلک کشیده و دشت های سرسبز به عروس زاگرس معروف است.
ایلام با وجود داشتن منابع طبیعی خدادادی و آثار و ابنیه تاریخی فراوان و منحصربه فرد، زیارتگاه ها و اماکن مذهبی و یادمان های دفاع مقدس از زیرساخت های مناسب برای توسعه گردشگری برخوردار نیست.
451 هزار و 484 گردشگر و مهمان نوروزی از 27 اسفند سال گذشته تا 13 فروردین امسال در اقامتگاه های نوروزی این استان اسکان یافتند.

ارسال نظر


Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .