امروز : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

سنگ شکن


مرکز پزشکی آسیا مجهز به دستگاه سنگ شکنی برون اندامی (dornier delta) ساخت کشور آلمان می باشد که مجهز به سونوگرافی و فلوروسکوپی بوده که قادر است تا سنگ های کلیه، حالب و مثانه را در 90 درصد موارد تحت درمان قرار دهد.
عمل سنگ شکنی کلیه با دستگاه یک عمل سرپایی است و نیاز به بستری و بیهوشی عمومی ندارد و نسبت به عمل جراحی آسانتر، کم هزینه تر، کم عارضه تر و بهتر است. امروزه فقط درصد کمی از سنگ های سیستم ادراری که خیلی بزرگ بوده (شاخ گوزنی) و یا متعدد باشند به کمک عمل جراحی درمان می شوند.
با توجه به عوارض اندک و سهولت عمل سنگ شکنی کلیه در همه گروههای سنی از قبیل شیرخواران و اطفال و افراد مسن قابل انجام می باشد. پس از انجام عمل سنگ شکنی بیماران می توانند از روز بعد فعالیت های روزمره خود را از سر گیرند.
قسمت سنگ شکنی مرکز پزشکی آسیا تقریباً از بدو تأسیس این مرکز فعالیت خود را آغاز نموده است و تاکنون هزاران بیمار مبتلا به سنگ کلیه در این مرکز درمان شده اند و با توجه به تجربه بالای این کلینیک در امر سنگ شکنی کلیه و مجاری ادراری، این مرکز پذیرای بیماران از اقصی نقاط کشور و نیز کشور همسایه عراق می باشد.
با توجه به اینکه سنگ شکنی آسیا طرف قرارداد اکثر بیمه های تکمیلی می باشد، بیماران با در دست داشتن معرفینامه از بیمه تکمیلی می توانند عمل سنگ شکنی را در این مرکز انجام دهند.
با توجه به عوارض اندک و سهولت، عمل سنگ شکنی کلیه در همه گروه های سنی از قبیل شیرخواران و اطفال و افراد مسن قابل انجام می باشد.

برخي از امتيازات اين دستگاه به شرح ذيل مي باشد:

- عدم نیاز به بیهوشی و داروهای بی حس کننده

- کمترین ایجاد درد و ناراحتی برای بیمار

- تشخیص موثر و قاطع توسط دو سیستم ردیابی Sono ,X-ray   

- کمترین زمان مورد استفاده برای سنگ شکنی

- نیاز به حداقل دفعات سنگ شکنی برای سنگ های بزرگتر از 2 سانتی متر

- خاصیت ارگونومیک تخت، مناسب سالمندان و مبتلایان به مشکلات جسمی و تعادلی

ساعات کار: 
بیماران و متقاضیان انجام سنگ شکن می توانند همه روزه به جز چهارشنبه ها و روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 جهت تعیین وقت با شماره تلفن 33341036-84 تماس و یا به صورت حضوری و در ساعات ذکر شده به بخش سنگ شکن کلیه واقع در طبقه زیرین مرکز پزشکی آسیا مراجعه نمایند.

Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .