امروز : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

ریاست

ریاست: دکتر موسی میرزائی
تخصص: متخصص اورولوژی
سوابق مدیریتی: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

پیام ریاست:

آغاز بکار سایت مرکز پزشکی آسیا به عنوان وسیله ارتباطی عمیق و گسترده میان ما و همه آحاد مردم و مراجعه کنندگان عزیز به این مرکز را تبریک گفته و امید است که از این راه، ارتباط شما و ما آسان تر، وسیع تر و عمیق تر شده و بیش از پیش امکان خدمتگزاری ما را فراهم سازد.
حضور بيماران و همراهان گرامي را در اين مركز درماني خيرمقدم گفته و اميد داريم با رعايت بالاترين استانداردهاي كيفيت خدمات درماني و ايمني بيمار در کمک به سلامتی و بهبودي اين عزیزان گامهاي مؤثری را برداريم.
مرکز پزشکی آسیا با پشتوانه اعتماد همشهریان و مراجعه کنندگان در تلاش است تا محيطي عالي و توأم با آرامش براي بيماران،‌ كاركنان و پزشكان فراهم نمايد.
ما بر آنيم تا با تکیه بر الطاف بیکران الهی و با بهره مندی از حاذق ترين پزشكان متخصص و فوق تخصص و كاركنان متخصص، مجرب و ارزشمند خود به ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی با عالي ترين کیفیت در سطوح فوق تخصصی و تخصصی پرداخته و با آموزش و پژوهش هاي بالینی کاربردی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و نسل آینده نقش مؤثر و سازنده ای داشته باشیم.
این مرکز درصدد است تا بر پایه مديريت دانايي محور و بر اساس علم و فناوری روز به عنوان مرکز پزشکی برتر در خدمات درمانی در منطقه غرب کشور شناخته شود.
امید است با وحدت رویه، دقت نظر و هماهنگی در حوزه های مختلف معاونتی و رفتار نشأت گرفته از تعالیم دینی و ارج نهادن به کرامت انسانی در ارائه خدمات به بیماران کوشا بوده و این مرکز درمانی را در رسیدن به اهداف متعالی بالینی که مبتنی بر ارتقاء مستمر و بهبود کیفی و کمی خدمات ، مسئولیت پذیری با هدف پاسخ گویی به همکاران تلاشگر و ارائه خدمات بالینی به بیماران بر اساس استانداردهای عالی مراقبتی می باشد یاری نمایید.

دکتر موسی میرزائی
ریاست مرکز پزشکی آسیا

Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .