امروز : ۱۳۹۹/۱۲/۱۴

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

پیام ریاست مرکز به مناسبت روز خبرنگار

ریاست مرکز پزشکی آسیا به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی را در سایت شخصی خود قرار داده است که متن آن بدین شرح می باشد:
سوگند به قلم و آنچه می نگارد و درود بی پایان بر آنانی که قلم را و سوگند خداوند به آن را قدر می شناسند.
زندگی انسان امروزی، بيش از هر زمان و عصر ديگری مرهون تلاش های صادقانه و بی ادعای فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است. آنان که بدون هیچ گونه چشمداشتی، آگاهی بخشی به جامعه را به عنوان رسالتی خطیر در سرلوحه اهداف و امور خويش قرار داده و با تراوش رنج و غم و شادی، مردم از قلم متعهد خود "چو عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضوها را نمانـد قرار" را عينيت می بخشند.
هفدهم مرداد، سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی فرصتی مناسب و مغتنم برای بررسی و ارزیابی کارنامه خدمات اطلاع رسانی این قشر تلاشگر و بهانه ای برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی دریغ خبرنگاران و روزنامه‌ نگاران بیدار و آزاداندیشی است.
آنها که زبان گویا و چشم بیدار جامعه اند و اندیشه سازان آگاه و دردمندی که در جهت تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می کنند.
این روز یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و مزین به نام کسانی است که با تلاش و همت خویش رسالتی بزرگ که همانا افزایش آگاهی عمومی جامعه است را بر دوش می کشند.
خبرنگاران انسان هایی آگاه، درد آشنا و متعهد است که زیبایی ها را در چشمان دیگران جلوه گر ساخته و برای محو زشتی ها، عصاره جان خویش را از نوک قلم فریاد می کنند.
هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار بر همه آنانی که قلم بدست داشتند و قلم بدست دارند مبارک باد.

هجدهم مردادماه 1395

ارسال نظر


Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .