امروز : ۱۳۹۹/۱۲/۱۴

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

پیام دکتر میرزایی به مناسبت روز پرستار

رئیس مرکز پزشکی آسیا و بیمارستان شهدای زاگرس، در پیامی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س)، فرارسیدن روز پرستار را به تمام افراد شاغل در حوزه سلامت تبریک گفت.
متن پیام دکتر موسی میرزایی بدین شرح می‌باشد:
بیش از یک قرن از حرفه پاک و مقدس پرستاری می‌گذرد اما واقعیت این است که پرستاری، تخصص، دانش و هنری است که از ابتدای خلقت انسان تا به امروز تداوم داشته و هر روز بر اهمیت آن افزوده می‌شود.
اهمیت این شغل خطیر تا آنجاست که امروزه به عنوان حافظان سلامت در خط مقدم جبهه درمان و سلامت جامعه از آنان یاد می‌شود و این مهربانان صادق، در ایام فعالیت خود با اتکا به دانش، تعهد و عشق در تلاشند تا ضامن تسریع در روند درمان و سلامت مراجعین باشند.
این سفیدپوشان ایثارگر، با تلاش مجاهدانه خود در جبهه سلامتی با کاهش آلام روحی و جسمی بیماران، انوار امید و آرامش را به دل‌های خسته و رنجور بازگردانده و امید به فردای بهتر را به دردمندان هدیه می‌کنند و با بارش باران امید، آگاهی و سلامتی را برای بیماران به ارمغان آورده و بارقه روح‌نواز زندگی و التیام آلام آنان را مژده می‌دهند که اوج شکوه و اعتبار شغل شریف پرستاری را می‌توان در شخصیت والای پیام آور کربلا، حضرت زینب(س) مشاهده کرد.
ضمن تبریک میلاد باسعادت پرستار دل‌های زخم‌دیده خرابه‌های شام، حضرت زینب کبری(س)، بسیار مسرور و خرسندیم که در کنار این سبزقامتان حوزه سلامت و درمان، روز مبارک پرستار را به جشن و شادی نشسته و با افتخار، این روز فرخنده را به تمامی پرستاران عزیز و خصوصاً عزیزان شاغل در بیمارستان شهدای زاگرس تبریک و تهنیت می‌گویم.

دکتر موسی میرزایی

3 بهمن 1396

ارسال نظر


Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .