امروز : ۱۳۹۹/۱۲/۱۴

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

افتتاح رسمی سایت مرکز پزشکی آسیا

همزمان با بزرگداشت روز پزشک و طی مراسمی با حضور پزشکان و برخی مهمانان مر کز پزشکی آسیا، سایت اطلاع رسانی این مرکز پزشکی رسماً افتتاح و راه اندازی شد.
رئیس مرکز پزشکی آسیا در این مراسم دهه کرامت و در پیش بودن میلاد امام رضا(ع) را تبریک گفت و ضمن گرامیداشت روز پزشک به تمام پزشکان و نیز همه دست اندرکاران حوزه سلامت گفت: توفیق خدمتگزاری به اقشار جامعه و خصوصاً بیماران از برکات و عنایاتی است که پروردگار متعال به جامعه پزشکی عنایت نموده است و این قشر جامعه هم باید شکرگزار این عنایت الهی بوده و با تلاش مضاعف، خصوصاً در محیطی مانند استان ایلام که از عدم وجود امکانات کافی و مناسب رنج می کشد و واژه تألم انگیز و دردآور محروم و محرومیت را به دنبال خود دارد در جهت حل مشکلات بیماران و کم نمودن آلام آنها گام بردارند.
دکتر موسی میرزایی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد سایت مرکز پزشکی آسیا گفت: سایت این مرکز که همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) در دی ماه سال قبل بصورت آزمایشی راه اندازی شده بود به مناسبت روز بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و نیز روز پزشک  به صورت رسمی راه اندازی شد.
دکتر میرزایی ضمن ارائه تاریخچه ای از نحوه راه اندازی و تأسیس مرکز پزشکی آسیا و نیز سایت آن، ضمن اشاره به خلأ اطلاع رسانی در حوزه پزشکی و سلامت در فضای مجازی در سطح استان اظهار امیدواری کرد که این اقدام، آغازی برای فعالیت بیشتر دست اندرکاران حوزه سلامت و پزشکی و سایر کاربران و علاقه مندان به حوزه های مذکور در این عرصه باشد.
دکتر میرزایی هدف از راه اندازی این سایت را علاوه بر آشنایی با خدمات و پزشکان مرکز پزشکی آسیا، آشنایی تمام اقشار جامعه با اخبار حوزه سلامت استان، تازه های پزشکی، آشنایی با بیماری ها و دانستنی ها و اصول بهداشتی و پزشکی، اصول تغذیه ای آشنا شوند.
وی هدف دیگر از راه اندازی این سایت را رفاه حال همشهریان و هم استانی های عزیز در یافتن مراکز پزشکی و پزشک مورد نظر خود عنوان کرد و گفت که قسمت هایی در سایت بدین منظور طراحی و در دسترس کاربران قرار گرفته است.
رئیس مرکز پزشکی آسیا به امکان دیگر این سایت در زمینه طرح غیرحضوری مشکلات پزشکی و پاسخگویی غیر حضوری به کاربران اشاره و آنرا در راستای تکریم و پاسخگویی مناسب و شایان به هم استانی های عزیز قلمداد کرد.
دکتر میرزایی با اشاره به اینکه در سطح استان و حتی غرب کشور چنین سایتی بدین گونه وجود ندارد گفت: امیدواریم که با این اقدام بتوانیم فضایی را برای کمک به توسعه و پیشرفت استان در حوزه سلامت و نیز تبادل نظرات و پیشنهادات برای فائق شدن بر مشکلات در این حوزه فراهم کنیم.
94/6/1
Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .