امروز : ۱۴۰۰/۰۲/۱۷

ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی

سرویس هاپیوندهای سایت

پیام

 

تعطیلی 137 واحد صنفی غیربهداشتی در استان ایلام

کارشناس مسئول بهداشت اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مرکز بهداشت استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون (11 ماه) 137 مرکز عرضه و توزیع مواد غذایی و مکان عمومی در ایلام شناسایی و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری و تعطیل شدند.
مینو صفی پور اظهار کرد: امسال در مجموع 34 هزار و 223 مورد بازدید از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در استان توسط تیم های بازرسی و نظارت مرکز بهداشت انجام شده است.
وی افزود: در نتیجه این بازرسی ها 86 هزار و 699 کیلوگرم انواع مواد خوراکی فاسد و تاریخ گذشته نیز ضبط و معدوم شد و 466 پرونده نیز برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
کارشناس مسئول بهداشت اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مرکز بهداشت استان ایلام یادآور شد: در راستای ارتقای سطح بهداشت در این استان هفت هزار و 716 کارت بهداشت نیز برای متقاضیان و متصدیان واحدهای صنفی صادر شد.
صفی پور تاکید کرد: مرکز بهداشت ایلام همه روزه از هشت صبح تا هشت شب به صورت مستمر از اماکن عرضه و توزیع مواد غذایی به صورت سر زده بازدید می کند و برای تامین و حفظ سلامت مصرف کنندگان در صورت مشاهده موارد تخلف با متخلفان برابر قانون برخورد می کند.
وی گفت: مرکز بهداشت استان ایلام با هدف حفظ و ارتقای ایمنی مواد غذایی در سطح عرضه و توزیع با حداکثر بکارگیری از توان کارشناسی، کاهش تلفات جاده ای و ارائه خدمات به شهروندان آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

بیست و هفتم بهمن ماه 95

ارسال نظر


Template Design:Dima Group
084-33341036
084-33341036
info@asiamc.ir
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به مرکز پزشکی آسیا می باشد .